ŠK Slovan Bratislava poskytne na každý zápas 1000 voľných vstupeniek pre projekty Mladý slovanista – základné školy, Futbalové kluby z BSK na Slovane a Slovan je Slovan. Minimálne raz v sezóne, pri výnimočných zápasoch, chceme poskytnúť až 5000 vstupeniek na zápas. Kliknite na https://www.belasesrdce.com/vstupenky.php a získajte vstupenky na zápasy Slovana na Tehelnom poli.

Projekt Mladý slovanista – základné školy

Chce sa vaša škola zúčastniť domáceho zápasu Slovana? Chcete byť súčasťou belasej rodiny a zažiť atmosféru Tehelného poľa? Ako zaujímavý bonus ponúkame poskytnutie nášho klubového autobusu pre jednu z prihlásených škôl, ktorú vylosujeme zo všetkých škôl prihlásených na každý zápas. Vylosovaná škola bude mať jedinečnú možnosť absolvovať nielen cestu našim autobusom na zápas a domov, ale aj prehliadku belasej šatne, či stretnutie s hráčmi. Pre viac informácií, registráciu a záväznú rezerváciu vstupeniek na zápas stačí kliknúť na https://www.belasesrdce.com/vstupenky.php

História projektu siaha až do roku 2012, kedy klub spustil ako prvý na Slovensku úzku spoluprácu so školami a vďaka nej Slovan počas niekoľkých rokov navštívil 42 základných a stredných škôl a prostredníctvom prezentácií na školách oslovil viac ako 13 tisíc detí. Zápasy Slovana za tento čas navštívilo spolu viac ako 39 tisíc žiakov a študentov a takisto aj mladých športovcov zo športových klubov na Slovensku, ale aj z Čiech a Rakúska.

Aj v novej sezóne chceme pokračovať v tomto overenom edukačno – voľnočasovom projekte a rozširovať pôsobnosť na celé Slovensko. Sme presvedčení, že aktívna spolupráca so školami vychováva nových fanúšikov, učí ich zmyslu pre fair-play aj v osobnom živote a zároveň pritiahne deti a mladých ľudí k športu vo všeobecnosti.

Projekt Slovan je Slovan

Nesie váš klub hrdé meno Slovan vo svojom názve? Chcete sa zúčastniť domáceho zápasu Slovana Bratislava na Tehelnom poli? Na každý zápas vieme poskytnúť voľné vstupenky pre tímy s názvom Slovan. Stačí kliknúť na https://www.belasesrdce.com/vstupenky.php registrovať sa a záväzne si objednať vstupenky na daný zápas.

Zámerom projektu je nastaviť spoluprácu so všetkými klubmi na Slovensku nesúcimi v názve meno Slovan. Podpora daných subjektov spočíva v možnosti bezodplatne navštíviť mladým športovcom v týchto kluboch vybrané zápasy nášho klubu, absolvovať prehliadku štadióna Tehelné pole a Siene slávy Slovana a zároveň chceme materiálne pomôcť týmto klubom vybavením športového charakteru – dresy, lopty, tréningové pomôcky atď. Plánujeme aj otvorené tréningy pre záujemcov z radov daných klubov a podľa možnosti aj vzájomné priateľské zápasy.

Projekt Kluby z BSK na Slovane

Futbalové kluby z Bratislavského samosprávneho kraja sú na Tehelnom poli vítané a my im radi túto možnosť poskytneme. Pre ďalšie informácie, registráciu a záväznú rezerváciu vstupeniek kliknite na https://www.belasesrdce.com/vstupenky.php

Sme pevnou súčasťou oblasti Bratislavského samosprávneho kraja a záleží nám na dobrých vzťahoch a ich rozvíjaní aj na športovej úrovni so všetkými futbalovými klubmi nášho regiónu.